WELCOME TO nuchem-rosenberg.com
child molestation INTERNATIONAL

Home Page

The INTERNATIONAL Association Of Child sexual abuse

מרכז הסיוע לנפגעות אונס ותקיפה מינית עולמית

Call The weekly news Hot Line For Child sexual abuse International:

1-212-461-2778

Send E-Mail To:
rosenberg.nuchem@gmail.com


 

 

תלונה נדירה במאה שערים - ועבריין המין הורשע

אברהם כץ, איש העדה החרדית בן 40, הורשע בשלושה מקרי מעשי סדום ומעשים מגונים, שניים מהם בקטינים, לאחר שהעדה הבדלנית והאנטי-ציונית חרגה ממנהגה ודיווחה על מעשיו

אביעד גליקמן

פורסם: 

10.03.09, 15:26

 

צילום: מריאן הול

מאה שערים. ארכיון צילום: מריאן הול
 

 

הפנייה הנדירה הובילה להרשעה. בית המשפט המחוזי בירושלים הרשיע אתמול (יום ב') את אברהם כץ, חבר העדה החרדית בירושלים, בביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בשלושה מקרים שונים בשכונת מאה שערים, שניים מהם נגד קטינים. הפרשה, המתפרסמת כאן לראשונה, נחשפה לאחר שאנשי העדה החרדית פנו למשטרה - צעד נדיר ביותר עבור העדה הבדלנית והאנטי-ציונית, שאינה מכירה במדינת ישראל.

 כץ, בן 40, אינו אברך או בעל מקצוע, והוא נהג להסתובב בטל בשכונה, וכך הכיר את קורבנותיו. המקרה הראשון המתואר בכתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אשרת שוהם מפרקליטות מחוז ירושלים, התרחש במאי 2008, אז פנה כץ לצעיר כבן 19 שהתלווה אליו לביתו. כשהגיעו השניים לביתו נעל כץ את הדלת, הוציא תמונות פורנוגרפיות והראה אותן לצעיר. לאחר מכן הוריד את מכנסיו של הצעיר בכוח, השכיבו על המיטה ונגע באיבר מינו עד שהגיע לפורקן.

 

במקרה אחר המתואר בכתב האישום, שאירע דצמבר 2007, פנה לנער בן 16 והציע לו ללכת יחד איתו לספרייה. השניים נכנסו לספרייה אולם הנער סירב לשבת ליד כץ כי ופחד מכוונותיו. אולם כאשר נכנס הנער לשירותים, נכנס כץ אחריו וטפח לו מספר פעמים על הישבן לשם גירוי מיני.

 

במקרה שלישי נטען כי בשנת 2006 פגש כץ נער בן 14 שהתלווה אליו למקווה.

בתוך המקווה ניסה כץ לגעת בקטין אך זה ברח ממנו. שבוע לאחר מכן פגש כץ את הקטין בבית הכנסת, שכנע אותו לבוא עימו לדירתו, ושם ביצע בו מעשה סדום.

 

כץ כפר בכל ההאשמות נגדו וטען כי האירועים האלו לא התקיימו והם פרי עלילה שנרקמה נגדו בשל הליכי גירושיו, סירובו למתן גט וטענתו לאחר שניתן גט שהגט אינו כשר. לכן, טען, נשלחו המתלוננים על-ידי אחרים כדי להעליל ולפגוע בו.

 

שופטי בית המשפט המחוזי יעקב צבן, גילה שטייניץ ורפי כרמל כתבו בהכרעת הדין כי הם מקבלים במלואן את גרסאות המתלוננים ודוחים את גרסתו של כץ. "גרסת הנאשם כי נרקמה נגדו עלילה לא הוכחה, גרסתו וההסברים שניסה לתת לא עמדו במבחן הביקורת ועדותו לא אמינה - ועל כן אנו דוחים את גרסתו", נכתב בהכרעת הדין. גזר הדין יינתן בעוד כחודשיים וחצי.

 

מה חדשות אצל הטריפות של רובאשקין?

רב אחד גדול עשה נישואין עם רב שני גדול, ובאמצע השבע ברכות בא הרב ר' חיים אליעזר מייזליש ראש השוחטים של רובאשקין, והמחותן שאל אותו האם זה נכון מה ששמעתי בהאט ליין של רבינו נחום על הטריפות של רובאקין שהשחיטה שלו נבילה וטריפה חלב ודם?

 

ענה לו שבאמת כך היה, אבל אנחנו כל יום ויום עושים תיקונים, ושאל אותו הרב מתי יהיה גמור כל התיקונים,? ענה מן התסם אחר מאה שנים או כשיבוא המשיח אז יהיה עולם התיקון!

עני רוכב על החמור

 

בבארא פארק 56 סטריט בפורט האמילטון פארקווייא יש חנות שמוכרים שוואמא ושם יש התבוללות גדול זכרים ונקיבות, בשעה 12 בלילה. כשהצניעות יצא מהתרגיל הבעל הבית של החנות קרא לרב המכשיר, שהוא הרב מטארטיקאוו שליט"א, בא הרב המכשיר עם מקל בידו והתחיל ליתן מכות גדולות עד שכולם ברחו לנפשם, והשכינים טלפנו לרבינו ואמרו לו תודה, ולא די זה שעשו מעשה מנוולות כל הלילות, עוד עשה רושם גדול לילדים שלנו כשהצצו מן החלונות וראו את המניוולות שהולך כל הלילה.

אנחנו מקוה שבקיץ בקאנטרי גם כן יעשה כך שלא יתן לזכרים ונקיבות לשלוט על הרחוב.ראה בסוף העמוד מה שכתבנו אזהרות נחוצות לנפגעים בענין כיבוד אב ואם

הפגוע שסוחבים אותו לגיהנום סוחב את הרבי הגדול [איזה רבי? - הרבי ששותק ולא עושה כלום] ביחד עם המקל והחגורה (גארטל) לגיהנום בגלל שלא עשה כלום להציל את הנפגעים.

 

ירושלים חסידי גור: יש כמה מלמדים משתוללים בילדים, חסידי גור רצים דחופים ולא יודעים איך לתקן עצה להפסיק התעללות בילדים.

 

ידוע כי הבית המדרש של גור יותר קטן במטר אחד מבית המדרש של חסידי בעלזא, כי האדמו"ר מגור אמר, אם אני יעשה יותר גדול אז הבעלזער יוסיף מליוני דולרים שהוא יהיה היותר גדול, זה דוקא צעד מאוד יפה בין אדמורי"ם שמוותרים על הגדלות, אבל מה הם יעשו על עון דור המבול, למה לא שומעים שיעשו ממשות בענין החמור הזה.

כל הרבנים עסוקים עם כל דבר, רק לא מעוררים על העונות האלו.

אנחנו בעזרת השם נתקן את הכל בלי האדמורי"ם ובלי כל הרבנים ששייכים לערב רב, זה רק נסיון שאנחנו רוצים להראות לעולם שהרביס האלו שהם משתחוים להם זה עבודה זרה ממש, כי אם יש דבר חמור כזה ולא עושים כלום, אז הרביס כולם אשמים בזה, ולא העולם גולם. 

בואו ונראה מה יעשו!

 


בואו ונעשה חשבון עם סאטמאר, לפי שיטתם שכל העולם כולו הם ציונים חוץ מהמלמדים המלעסטערס [המתעללים במינית- בגלל זה האפיקורסים הכי הגדולים] של סאטמאר, זאת אומרת שמשיח שאנחנו מחכים בכל יום שיבוא, וכל היהודים האמתיים הם רק הסאטמורים: ואם כן הסאטמורים הם המתעללי מינית הכי הגדולים, אז למי משיח כבר יבוא, לפי זה הסאטמרים הם האפיקורסים הכי הגדולים שאין מאמינים במשיח כלל וכלל, כי כל אלו היחידים הסאטמערע [שהם חושבים שמשיח יבוא רק להם] כבר נתקלקלו והורידו הזקן והפיאות ואוכלים חמץ בפסח ומזנים עם אשת איש ביום הקדוש [השמות שמור אצלינו]

הבית זנות מספר 1 בעולם התאחדו ביחד עם אגודת ישראל והקאטוליקים והסאטמרים - וכך הגיעו סאטמאר למספר # 1 - כן הם רוצים להיות מספר 1 השאלה רק על זמן - כי עוד מעט נראה איזה תלמוד תורה וישיבה הם באמת מספר 1 בעולם.

אבל בנתיים אנחנו רואים שסאטמאר הם מספר 1 שרוצים שאנשי דור המבול הם ישלטו בעולם.

 

   

כאן אנחנו רואים דגל ישראל,

בואו ונציע לכם, מי שיודע לצייר איזה דגל יפה בשביל סאטמאר ולכתוב בפנים:

דגל סאטמאר

זהו הסמל של זנות ודור המבול ועקירת כל התורה כולה, נא שישלח לנו הציור באי מעיל [nr5155@gmail.com] ונוכל לפרסם את הדגל הסימבול של סאטמאר האמיתי, וכך יכלו לתלות את הדגל על כל מכונה ועל כל הבנינים, זה יהיה קידוש השם הכי הגדול, ומי שיהיה לו הזכות הזה יזכה לכל טוב

 

 

 

Sent: Sunday, June 14, 2009 4:57 PM

Subject: Fwd: Fw:
רוצים לראות תמונה אמיתית של פרעה? ובאותה הזדמנות תחזירו אישור למחלקת האישורים                                                                                                      

 

 

: רוצים לראות תמונה אמיתית של פרעה? ובאותה הזדמנות תחזירו אישור למחלקת האישורים !

 

הם חוזרים

  !!!!!!!!!!!!

לפני מספר שנים שאלתי רב מקובל : תגיד מה אנחנו צריכים את כל העלייה הזאת של גויים גמורים שבאה מרוסיה?

הוא השיב לי תשובה מדהימה. הוא אמר לי: הקדוש ברוך הוא מחזיר לעולם את כל מי שפגע בעם היהודי על מנת להיפרע ממנו!!! מאז אני אכן שם לב לתופעה מוזרה כמו לדוגמא סדאם חוסיין שבעצם הוא נבוכדנצר שחזר אלינו על מנת שיתלו אותו!! ואם זה נראה לכם לא הגיוני אז תדעו שסדאם חוסיין קרא לעצמו נבוכדנצר!! ונתלה מתי?????? ערב צום עשרה לטבת!!!!! תאריך המציין את ראשית תהליך חורבן בית המקדש ואיזה סגירת מעגל מדהימה?  עכשיו אני רוצה לקחת אתכם לעוד מישהו שחזר אלינו אתם תשפטו

מכירים? מי זה שחזר אלינו?

 

תראו איזה דמיון מדהים בין אובמה לפרעה אחנתון!!!

    

 

 ומי זאת?

 

                         תיאי אשת פרעה אחנתון

                     מישל מיי אשת פרעה אובמה

 

 

 האם להתכונן ל 10 מכות? או למכה ה 10? הזמן יגיד. אבל תזכורת קטנה בקול הרעם 104 כתבתי כי הזוהר הקדוש אומר כי כל העולם יבואו עלינו דרך הים ואז יהיה מעמד ניסי נוסף על המים וזה די מתאים כי אפילו ב-  CNN ראו את הדמיון המדהים כשאובמה היה במצרים, וכשהוא התבונן על הפסלים בסיור הוא אמר היי זה אני!! ובסוף הכתבה הם הכתירו אותו כפרעה החדש .

 

יהודי אתה שולח אישורים? למחלקת האישורים!

חלמתי חלום שבו הגעתי לגן עדן ומלאך עשה לי סיור. תחילה נכנסנו לחדר גדול מלא במלאכים.

המלאך - מדריך שלי עצר ליד האזור הראשון ואמר: " זו מחלקת הקבלה. כאן, כל הבקשות שנאמרו בתפילות לאלוהים מתקבלות".

הבטתי סביבי וראיתי המון מלאכים עסוקים במיון בקשות על דפים וניירות רבים מאנשים מכל רחבי העולם. אז המשכנו לאורך מסדרון ארוך עד שהגענו לחדר נוסף. 

המלאך אמר לי: "זו מחלקת האריזה והמשלוח. כאן, כל הבקשות והחסדים שהאנשים בקשו מאלוהים ממוינים ואז נשלחים לאנשים שביקשו אותם."

שוב התרשמתי מהפעילות הרבה. המון מלאכים עבדו פה, כי היו כל כך הרבה בקשות שצריך לארוז כדי לשלוח אותם ארצה.

לבסוף בסוף המסדרון, עצרנו בדלת של חדר מאד קטן. להפתעתי הרבה, ישב שם רק מלאך אחד ולא עשה שום דבר.

"זו מחלקת האישורים," חברי המלאך אמר במבוכה.

"איך זה? אין פה עבודה?" שאלתי.

"כל כך עצוב," נאנח המלאך. "אחרי שאנשים מקבלים את הברכות שהם בקשו, מעט מאד מהם שולחים חזרה אישור."

"איך מאשרים ברכות של אלוהים?" שאלתי

"פשוט מאד," ענה המלאך. "רק צריך להגיד: תודה אלוהים"

  "אלו ברכות צריך לאשר?" שאלתי

"אם יש לך אוכל במקרר, בגדים על גבך, קורת גג מעליך ומקום לישון... אתה יותר עשיר מ 75% מהאנשים בעולם.

"אם יש לך כסף בבנק, בארנק שלך וכסף קטן בקערה, אתה בין 8% העשירים ביותר בעולם.

"ואם קראת את ההודעה הזאת במחשב שלך, אתה חלק מ 1% שיש להם אפשרות כזו. 

וגם... 

"אם קמת הבוקר עם יותר בריאות מחולי... אתה יותר מבורך מהרבה אנשים אשר לא ישרדו עד סוף היום הזה.

"אם לא חווית פחד של מלחמה, בדידות של מאסר, ייסורים של עינוי או כאבי רעב... אתה נמצא לפני 700 מיליון אנשים בעולם.

"אם אתה יכול ללכת לפגישה בבית כנסת ללא פחד של הטרדה, מאסר, עינוי או מוות... 3 מיליארד אנשים מקנאים בך ומבורכים פחות ממך.

"אם הוריך עדיין בחיים ועדיין נשואים, אתה מזן מאד נדיר.

"אם תוכל להרים את ראשך ולחייך, אתה לא בנורמה, אתה ייחודי לכל אלה שמטילים ספק ומיואשים."

טוב, מה עכשיו? איך אני יכול להתחיל?

אם אתה יכול לקרוא את הודעה הזאת, כרגע קבלת ברכה כפולה, כי מישהו חשב שאתה מאד מיוחד ואתה יותר מבורך ממעל 2 מיליארד אנשים בעולם שכלל לא יודעים לקרוא.

ואם אתה יהודי  אזי אתה 0.013333333333333333  מתושבי העולם היהלום שבכתר חלק מעם הסגולה!! ברוך שלא עשני גוי

יהודי יקר שיהיה לך יום טוב, ספור את הברכות שלך, ואם תרצה, תעביר את זה הלאה כדי להזכיר לכולם כמה שהם מבורכים.

 [ עבור: מחלקת האישורים - תודה לך אלוהים!

"תודה לך אלוהים, שנתת לי את היכולת לחלוק את ההודעה הזאת ועל שנתת לי כל כך הרבה אנשים נפלאים לחלוק אותו עימם". ]

 

www.myib.co.il

מייל זה נשלח אליך באהבה רבה מהאתר שער השמיםwww.myib.co.il

 


 

אתר מידע בנושאי הטרדות מיניות

 

אברהם כץ, איש העדה החרדית, הורשע במעשי סדום ומעשים מגונים בשלושה נערים במאה שערים לאחר שהעדה הבדלנית הסגירה אותו בצעד נדיר. השופטים שלחו אותו ל-5.5 שנים בכלא: "עבירות חמורות ובזויות בקורבנות חסרי ניסיון והבנה"

 

יוני 15
העדה החרדית הסגירה - תוקף הנערים נשלח לכלא
אני מצדיע לעדה החרדית שסוף סוף עושה מעשה ומסגירה לידי המשטרה עבריין מין קשה. ברצוני לציין כי אלי פנו מספר רב של חרדים ואנשים חובשי כיפות עם מידע קשה על אלימות מינית ותקיפות מיניות בישובים השונים בהתישבות החרדית ובקשו למסור מידע. אך לצערי בגלל חוסר זמן איני יכול להקדיש לכך זמן. כמו כן יש אלי פניות רבות להתנדבות במתן סיוע לנפגעי תקיפה מינית, גם כאן בגלל שהמשימות רבות איני מוצא את הזמן לטפל בכול הנושאים. אני באופן אישי נותן סיוע והדרכה לכ 4-7 נשים נפגעות תקיפה מינית והכול בהתנדבות וזה מכביד עד מאוד, ארגונים שמעוניינים לקבל סיוע ממתנדבים יכולים לפנות אלי ואם יש דברים רציניים אוכל להפנות אליהם את הפונים אלי. נכתב על ידי אלכס לוין
אברהם כץ, איש העדה החרדית, הורשע במעשי סדום ומעשים מגונים בשלושה נערים במאה שערים לאחר שהעדה הבדלנית הסגירה אותו בצעד נדיר. השופטים שלחו אותו ל-5.5 שנים בכלא: "עבירות חמורות ובזויות בקורבנות חסרי ניסיון והבנה"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3731689,00.html

 

תלונה נדירה במאה שערים - ועבריין המין הורשע

אברהם כץ, איש העדה החרדית בן 40, הורשע בשלושה מקרי מעשי סדום ומעשים מגונים, שניים מהם בקטינים, לאחר שהעדה הבדלנית והאנטי-ציונית חרגה ממנהגה ודיווחה על מעשיו

אביעד גליקמן

פורסם: 

10.03.09, 15:26

 

צילום: מריאן הול

מאה שערים. ארכיון צילום: מריאן הול
 

 

הפנייה הנדירה הובילה להרשעה. בית המשפט המחוזי בירושלים הרשיע אתמול (יום ב') את אברהם כץ, חבר העדה החרדית בירושלים, בביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בשלושה מקרים שונים בשכונת מאה שערים, שניים מהם נגד קטינים. הפרשה, המתפרסמת כאן לראשונה, נחשפה לאחר שאנשי העדה החרדית פנו למשטרה - צעד נדיר ביותר עבור העדה הבדלנית והאנטי-ציונית, שאינה מכירה במדינת ישראל.

 

כץ, בן 40, אינו אברך או בעל מקצוע, והוא נהג להסתובב בטל בשכונה, וכך הכיר את קורבנותיו. המקרה הראשון המתואר בכתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אשרת שוהם מפרקליטות מחוז ירושלים, התרחש במאי 2008, אז פנה כץ לצעיר כבן 19 שהתלווה אליו לביתו. כשהגיעו השניים לביתו נעל כץ את הדלת, הוציא תמונות פורנוגרפיות והראה אותן לצעיר. לאחר מכן הוריד את מכנסיו של הצעיר בכוח, השכיבו על המיטה ונגע באיבר מינו עד שהגיע לפורקן.

 

 

במקרה אחר המתואר בכתב האישום, שאירע דצמבר 2007, פנה לנער בן 16 והציע לו ללכת יחד איתו לספרייה. השניים נכנסו לספרייה אולם הנער סירב לשבת ליד כץ כי ופחד מכוונותיו. אולם כאשר נכנס הנער לשירותים, נכנס כץ אחריו וטפח לו מספר פעמים על הישבן לשם גירוי מיני.

 

 

במקרה שלישי נטען כי בשנת 2006 פגש כץ נער בן 14 שהתלווה אליו למקווה.

בתוך המקווה ניסה כץ לגעת בקטין אך זה ברח ממנו. שבוע לאחר מכן פגש כץ את הקטין בבית הכנסת, שכנע אותו לבוא עימו לדירתו, ושם ביצע בו מעשה סדום.

 

 

כץ כפר בכל ההאשמות נגדו וטען כי האירועים האלו לא התקיימו והם פרי עלילה שנרקמה נגדו בשל הליכי גירושיו, סירובו למתן גט וטענתו לאחר שניתן גט שהגט אינו כשר. לכן, טען, נשלחו המתלוננים על-ידי אחרים כדי להעליל ולפגוע בו.

 

 

שופטי בית המשפט המחוזי יעקב צבן, גילה שטייניץ ורפי כרמל כתבו בהכרעת הדין כי הם מקבלים במלואן את גרסאות המתלוננים ודוחים את גרסתו של כץ. "גרסת הנאשם כי נרקמה נגדו עלילה לא הוכחה, גרסתו וההסברים שניסה לתת לא עמדו במבחן הביקורת ועדותו לא אמינה - ועל כן אנו דוחים את גרסתו", נכתב בהכרעת הדין. גזר הדין יינתן בעוד כחודשיים וחצי.

 


פלייש  געלט קאמפיין

וויכטיגע מעלדונג - בשורה טובה פאר כלי קודש אא"וו

סאלאמיס, פאסטראמיס, בלאני, ווארשטלעך - בחנם

 

מיט גרויס פרייד טוען מיר באַקאַנט מאַכן פאַר דעם עולם התורה לומדים אד"ג, דאָס מיר זענען נאָכגעקומען דעם פאַרלאַנג פון ציבור צו געבען גרויסע הנחות פאַר די בני ישיבות וכדומה אויף אַלע פלייש פּראָדוקטן, בפרט סאַלאַמי, פאַסטראַמי, בלאני, פראַנקפוטער, ווארשטען ועוד.

פון היינט און ווייטער וועלען אַלע וואָס האָבען קליינעם אינקאָם (פּרנסה געהאַלט) קענען באַקומען אַ דיסקאָנט פון 25 פּראָצענט אויף אַלע פלייש פּראָדוקטען אָהן אויסנאַם.

און בעיקר טוען מיר פאַרשטענדיגען דאָס אַלע רבנים דיינים מורי הוראות ומרביצי תורה, מנהלים, מלמדים, כולל יונגעלייט וכו', וועלען האָבען אַ הנחה אויף בהמה פלייש 25 פּראָצענט דיסקאָנט - און די פאָלגענדע אַרטיקלען אינגאַנצען בחנם ד.ה. סאַלאַמי פּאַסטראַמי ועוד.

דאָס איז אויך בנוגע די רבנים כו' אין ארץ ישראל אָדער אייראָפע, קענעדע, דרום אַמעריקע כו' צו באַקומען אומזיסט סאַלאַמי, פּאַסטראַמי, בלאני, ווארשטליך, צינג און ברעסט ביפ, אויך סתם פעטס פון די פלייש (וואָס איז זייער גוט פאַר געמאָלענע פלייש) וואָס איז אַ טייער אַרטיקעל.

די אַלע דערמאָנטע כלי קודש וועלען באַקומען 50 פּראָצענט הנחה אויף אַלע זייערע שמחות ווי זיי וועלען סערווירען אונזערע גלאַט כשר'ע למהדרין פלייש, און סאַלאַמי, פּאַסטראַמי, בלאני, ווארשטליך, צינג און ברעסט ביפ בחנם.

דער צוועק פון דעם איז צו פאַרגרינגערען פאַר די ערליכע אידען לומדי תורה וואָס דווקא זיי מוזען זיך ליידער באַגניגענען מיט טשיקען און קענען זיך נישט ערלויבען אַ געזונט כשר שטיקעל פלייש צוליב זייער קליינע פּרנסה, דאָס איז נישט מענטשלעך און נישט תורה'דיג, אדרבה פאַר זיי מוזען מיר זיך נאָך מער זאָרגען ווי פאַר אונז אַליין, דאָס איז דאָך דאָס שוואַרץ אפּעל פון אונזערע אויגען, וואָס זיי זענען די וואָס אויף זיי שטייט כלל ישראל, אדרבה מיר דאַרפען שפּאָרען דאָס ביסען פון אונזער מויל און זעהן דאָס אונזערע וועג-ווייזערס זאָלען קענען זיין געזונט און שטאַרק, און האָבען כח צו קענען אָנגיין געזינטערהייט מיט זייער עבודת הקודש, וואָס דאָס איז נאָר מעגלעך ווען זיי וועלען זיין בכח צו עסען יעדען טאָג קרעפטיג בהמה פלייש, בפרט סאַלאַמי, פּאַסטראַמי, בלאני, ווארשטליך, צינג און ברעסט ביפ, וואָס דאָס איז ממש די איינציגע מאכל וואָס מאַכט קלאָר דעם מוח און האַרץ, און געט דעם ריכטיגען קראַפט, ווי די חז"ל זענען מעיד.

דאָס וואָס רכילות'ניקעס שרייבען דאָס פאַרקערטע פון גרויסע דאָקטוירים אַפּיקורסים איז אַוודאי ליגענט, מיר טאָרען זיי דאָס נישט גלייבען קעגען די הייליגע ווערטער פון חז"ל, זיי מעגען טאַקע היילען קראַנקע, אָבער נישט זאָגען דעות און מחולק זיין אויף חז"ל ח"ו.

אַלע אונזערע פּראָדוקטען, די שחיטה ניקור מליחה והדחה, זענען אונטער די שטרענגע השגחה פון גדולי הרבנים שליט"א וועלכע האָבען אַ עיני פקיחה אויף דעם גאַנצען סדר אין שלאַכט-הויז.

ג' אלול תשל"ט

וועד למען הצלת וקיום כוחות התורה והיהדות

 


בס"ד

מודעה רבה

פלייש  געלט קאמפיין

וויכטיגע מעלדונג - בשורה טובה פאר כלי קודש אא"וו

אידען העלפט אַרויס די גדולים און צדיקים מיט אַ שטיקעל פלייש!!!

 

ווי איר זעהט אין די פריערדיגע אַדוועטייזמענט, דאָס מיר האָבען נאָך גרויסע ענערגיע און געואַלדיגע פּלאָג און איינשטעלעניש ענדליך באַוויזען אויפצושטעלען אַ וועד וואָס טוט זיך באַפאַסען און באַזאָרגען אומזיסט כשר פלייש פּראָדוקטן פאַר אַלע כלי קודש: רבנים, מלמדים, ראשי-ישיבות און כולל יונגעלייט, און אויך זייערע גרויסע הנחות (האַלב פּרייז) פאַר זייערע שמחות, מען גיט זיי סאַלאַמי, פּאַסטראַמי, בלאני, ווארשטליך, צינג און ברעסט ביפ - אומזיסט, און אויך פיהל ביליגער ווי ריטייל פאַר די וועלכע פאַרדינען ווייניק.

ווי פאַרשטענדליך איז דאָס פאַרבינדען מיט אויסערגעוויינטליכע אָנשטרענגונגען און ריזיגע אויסגאַבעס, קרוב צו אַ מיליאָן דאָלער אַ יאָר (ביז אַ פּאָר וואָכען וועלען מיר שוין אַוודאי קענען פאַרשטענדיגען מער פּינקטליכע איינצעלהייטען), וואָס איז העכער פון די כוחות פאַר יחידים צו טראָגן אַזאַ גרויסען לאַסט. די דאָזיקע אחריות ליגט גלייך אויף גלייך אויף יעדען איד פון כלל ישראל וואָס האָט אַ אידישע נשמה מיט אַ ערליכען געפיהל צו פאַרשטיין אַז נישט נאָר ער ברויך יעדען טאָג עסען פלייש סאַלאַמי וכו', נאָר אויך אונזערע פאַרטרעטערס און מנהיגים זאָלען זיין געזונט, און זיי דאַרפען דאָס פיהל וויכטיגער.

דערפאַר האָבען מיר געגרינדעט אַ געלד פאָנד ווי יעדער איד איז זיך מחוייב צו באַשטייערן איבער זיינע מעגליכקייט צו די דאָזיגע געוואַלדיגע גרויסע מצוה צו העלפען לינדערען דאָס גרויסע נויט פון די דאָזיגע בני תורה וואָס פאָלגען זיך אויף תורה מתוך דחקות, זיי זאָלען אויך קענען צוקומען צו עסען פלייש, סאַלאַמיס, פאַסטראַמיס וכו' (וועלכע זענען, ווי באַוואוסט, טייערע מאכלים) אַ יעדען טאָג צו האָבען כח אויפצוטאָן פאַר תורה און אידישקייט.

מיר האָפען בקרוב מפרסם צו זיין די הסכמות (גוטהייסונג) פון אַלע גדולי הרבנים איבער די חשיבות און הצלת נפשות וואָס איז פאַרבינדען מיט די דאָזיגע גרויסע מצוה.

וויפיל מאָל פאַלען נעבעך צוזאַם, פון קראַנקהייט אָדער שוואַכקייט, רבנים בני תורה. ווער קען זאָגען אַז ער איז נישט אין דעם שולדיק. דאָרט ווי ער האָט עס געקענט פאַרמיידן דאָרעך אַ פּאָר דאָלער צו העלפען זייז אָלען זיך קענען שטאַרקען זייערע קרעפטען מיט געזונטע פלייש צו סאַלאַמי, צינג, לעבער, פראַנקפורטער וכו'.

וכל המקיים נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם מלא, זאָגען די חז"ל אין סנהדרין...

י"ב אלול תשל"ט

וועד למען הצלת וקיום כוחות התורה והיהדות

721 קענט עוועניו, ברוקלין, נ.י. 11211

 נ.ב. ווער עס האָט באַקאַנטע ערליכע יודען אָדער אָרעמע יודען אד"ג, דאָהי אָדער אין ארץ ישראל, אייראָפּע, קענעדע וכו' וואָס לפי דעתם ברויך מען זיי שיקען אומזיסט פלייש (סאַלאַמיס ועוד), ביטע דאָס פאַרשטענדיגען שריפטלעך פאַרען וועד אויף דעם אויבענדערמאנטן אדרעס.

 


 כי אפילו ב-  CNN-

 

ראו את הדמיון המדהים כשאובמה היה במצרים, וכשהוא התבונן על הפסלים בסיור הוא אמר היי זה אני!! ובסוף הכתבה הם הכתירו אותו כפרעה החדש.

 

לצפיה לחץ כאן

להלן הלינק לוידאו הקצר אוסמה או אובמה מצא את ההבדלים

 

מצא את ההבדלים בין אוסמה לאובמה (וידאו קצר)

אובמה או אוסמה - מצא את ההבדלים (וידאו קצר) מצורף לינק מתחת לתמונות

 

 

 

רבי יהודה בן עטר (1655-1733)

היה דודו של האור החיים הקדוש

מגדולי רבני פאס במאה י"ח.תלמידו של רבי וידאל צרפתי. בזמן הרדיפות  של שנת 1701 הגיע לעיר מקנאס, ורבני מקנאס דאז-מהר"ר משה טולידאנו ואחיו מהר"ר חביב טולידאנו, עשו לו כבוד גדול. אע"פ ששימש כדיין נמנע מלהנות מקופת הציבור והתפרנס מעבודת כפיו, במקצוע צורפות.

הוא חיבר כמה כללי פסיקה יחד עם הרב הגדול היעב"ץ.

ידוע גם כמלומד בניסים וניפלאוץ וכמו שכותב עליו החיד"א" והרב ז"ל היה מלומד בניסים ,וכמה ניפלאות אזנהי שמענה תשמענה שאירע לו, הן בעודנו חי, וגם אחרי פטירתו... ושמעתי עליו מחכמי המערב כי היה איש אלוקים קדוש, ולא נהנה בכבוד תורה, ולא קיבל הספקה מהקהל, והושלך לגוב הריות וניצל אחר שנשאר שם יום ולילה, והיה קידוש השם גדול."

 

הרב חיים בן-עטר אור חיים הקדוש (התנ"ן-התק"ג)

 הרב חיים בן-עטר אור חיים הקדוש (התנ"ן-התק"ג 1743-1696 )

הרב חיים בן עטר נפטר בטרם הגיע לשנתו החמישים. בשנות חייו הקצרות הרבה לעבור ממדינה למדינה ובכל מקום שהה פרק זמן קצר. ובכל זאת, הוא זכה להערצה מיד עם בואו, הערצה שלא פסקה עד ימינו. הרב בן עטר הוא אחד האישים היחידים, שהעם צירף לשמם את התואר "הקדוש", והערכה לו ולספרו, "אור החיים" מקיפה את כל תפוצות ישראל .

"אור החיים הקדוש" הכינוי שניתן לו על שם ספרו הנודע נולד בעיר סאלי שבמרוקו. גדולתו ניכרה בגיל צעיר. הוא חיבר פירוש על חלק מן התלמוד, והחל ללמד תורה צעירים ומבוגרים . אולם הצרות החלו מתרגשות ובאות עליו. באותם ימים היה השלטון בסאלי שלטון עריצות ודיכוי שהתנכל ליהודים וירד לחייהם. חותנו העשיר הושלך לבית כלא בעלילות שווא ונפטר שם. גם על רבי חיים טפלו אותה עלילה. הוא נאסר ובמאמצים מרובים נפדה. הוא עבר להתגורר בפאס ולאחר מכן בטיטואן. מוראות הרעב שפקד את הארץ לא פסחו עליו. הרב בן עטר החליט להגשים את חלום נעוריו: לעזוב את הגולה ולעלות לארץ-ישראל. אך דרכו הייתה רצופת ייסורים: תעייה במדבריות מרוקו, סכנות מחיות טרף ומשודדים, מאסר נוסף באלג'יר, וגזר דין מוות, שממנו נחלץ בנס.

מפליא הדבר, שבעיצומן של הצרות חיבר רבי חיים את ספריו הנודעים, המעוררים השתאות בהיקפם ובעמקותם: על התלמוד ("חפץ ה'"), על ה"שולחן ערוך" ("פרי תואר"), על התורה ("אור החיים") ועל הנביאים ("הראשון לציון").

לאחר תלאות מרובות הגיע לליוורנו שבאיטליה והתקבל שם בהערצה. תלמידי חכמים התקבצו ללמוד תורה מפיו, המונים באו לדרשותיו, ונדיבים הדפיסו את ספריו. בני הקהילה ביקשוהו להישאר בקרבם, אבל החלטתו הייתה נחושה: לעלות לירושלים ולהקים בה ישיבה, ואכן הוא עלה לארץ-ישראל בראש קבוצת תלמידים ובני משפחותיהם. רבה של טבריה, רבי חיים אבולעפיה בן ה- 93, הזמינו לקבוע את ישיבתו בטבריה ולהיות לממלא מקומו, אך הרב בן עטר סירב: מקומו בירושלים !

כשהגיע לירושלים קיבלו את מרותו בהכירם בגאונותו ובקדושתו. בחירי הלומדים התקבלו לישיבתו, בהם הרב חיד"א. לימים כתב החיד"א: "זכיתי והייתי בישיבתו הרמה, ועיני ראו גדלות תורתו. עוקר הרי הרים, וקדושתו הפלא ופלא. וחכמתו הכרת מספריו, אך זה עשירית מחכמתו ומרוחב לבו".

הימים שעשה הרב בן עטר בירושלים לא היו רבים וכעבור שנה נפטר. דמותו נותרה למופת בקרב העם, שקשר לה כתרים ועוטרה באגדות. ספרו על התורה הוא ספר יסוד, הכולל בתוכו הלכה, רמזים ופרפראות, הסברים ופלפולים, ועל שמו הוא קרוי" "אור החיים" הקדוש.           

הרב שלום ולך