WELCOME TO nuchem-rosenberg.com
child molestation INTERNATIONAL

Home Page

The INTERNATIONAL Association Of Child sexual abuse

מרכז הסיוע לנפגעות אונס ותקיפה מינית עולמית

Call The weekly news Hot Line For Child sexual abuse International:

1-212-461-2778

Send E-Mail To:
rosenberg.nuchem@gmail.com


 

nuchem-rosenberg_70.htm

 

היום יש דרשה חדשה בהאט ליין החדש - החדש: 1712-432-8788

אחר שמספר על האתר שלהם צריכים לדקדק את הפס ווארט הזיפ קויד של וויליאמסבורג - 11211

ואחר כך 0# בשביל הדרשה של היום ערב שבת פרשת עקב

4 אחורה 2 דקות (צוריק) - 6 קדימה 2 דקות (גיין פאראויס)

1 עומד עוד הפעם 1 מתחיל מחדש

 

 

וכן יהיה בקרוב דרשה חדשה בהאט ליין הישן: Hotline: 212-461-2778


נחום ראזענבערגװיקיפּעדיע

ר' נחום ראזענבערג (רב המקוואות) איז דער באקאנטער גאון אין עניני מקווה,

 

שערוריית הדסה עין כרם
http://www.nuchem-rosenberg.com/nuchem-rosenberg_55.htm


 

ראה להלן:

מה זה הטרדה מינית? למה זה כל כך גרוע שיש לנו 50% הטרדה מינית? מה צריך לעשות להפסיק את זה?

מה הרבנים עושים? מי הם האשמים בכל זה? למה זה המצב כל כך גרוע?

לחץ ותשמע ותראה איך שאנחנו עומדים כבר 50% אחוז - הרבנים לא מסכימים עוד לעשות? הם טוענים שהם יתחילו לעורר רק אם יהיה בטוח   99% האמת שכל האשמה הם הרביס הגדולים שלא עושים כלום, לא איכפת להם כלום נשמות ישראל, וכן כל אלו שעושים בעלי תשובה נשאל אותם האם אתם רוצים לעשות בעלי תשובה או לעשות כסף? האם באמת כואב לכם כל ילד שיוצא לתרבות רעה? אז למה אתם לא עושים כלום נגד עון דור המבול?

וכן אנחנו שואלים את הרביס הגדולים כמו גער, בעלז ביאן, סאטמאר, וויזניץ ועוד, למה לא שמענו שעשיתם לכל הפחות מעגל סגול?

http://www.hadash-hot.co.il/story/26117/%D7%94%D7%AA%D7%A2%D7%9C%D7%9C%D7%95%D7%AA_%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%AA,%D7%9C%D7%9E%D7%94_%D7%95%D7%9C%D7%90%D7%9F%3F

 

דרשה חדשה מרבינו נחום הצדיק הדור - פרשת ראה

 

בקרוב יבוא כאן הדרשה החדשה

של היום - היום יכולים לשמוע דרשה חדשה בהאט ליין - החדש: 1712-432-8788

 

טעיפס מאת רבינו הקדוש והטהור רשכבה"ג רבי נחום ראזנבערג שליט"א


Grand Rabbi Nuchem Rosenberg Shlit"a

 

דרשה חדשה ערב שבת קודש פרשת ראה על שערוריית בעיית צומת הגידין במשחטה בלונדון ובמאנראוי ניו יארק הדרשה לוקח  1:42 דקות ונפסקה באמצע - בקרוב בעזרת השם נסיים הדרשה

 

חלק ב' של הדרשה

 

דרשה # 2 ערב שבת קודש פרשת ראה על שערוריית בעיית צומת הגידין במשחטה בלונדון ובמאנראוי ניו יארק הדרשה לוקח 2:06 דקות

 

תוכן הדרשה מחלק א' - שארט הענד

עתיד חזיר להיטהר - סקווער - פלאר ד' אמות - וויינלאנד בוטשער צעהלים- נארט פור שחיטה - פאפא צעהלים - ניימאן לצעלהמער רב - ווננלאנד יותר קשה יותר נקי יותר בזול ההכשר של התאחדות - צעהלים רב נוסע לוויינלאנד, תדע עשיתי אפוינטמענט שאני יכול לבוא אבל קיבל ארדער מהתאחדות שלא יתנו לך להיכנס, שאל הלא אני נשיא של התאחדות ראב לא איכפת לי יש לי ארדער מהתאחדות, לא הכניסו להשחיטה, כל השחיטות יודעים שיש בעיות צומת הגידין - בנתיים שחטו והרכבת נוסע הלאה - מומחיות בצימענט - חוזק כמה מסמרים ועוד, מי שבקי יודע שיעור מקוה, ועוד ענינים .

ר' אהרן פתח השחיטה ולא לקח מומחים גדולים לקח רק כמה שוחטים ואמרו לו, שוחט סיפר לי שהביאו לו עוף שלא כשר במסורה, יכולים לראות על העופות הרבה דברים, מומחים רואים ויודעים, עופות חצי פגרים מתחת הידים מת, צריכים קבלה מאחד לחבירו, זורקים בכוח את העופות להבאקס והכל שאלות בהלכה

בדיקות ד' אמות, צריכים להשגיח על ההעטשערי שלא יזרקו העופות, לא מדברים מסטעטש מספר 1 מדברים מסטעש מספר 2

צריכים לדעת על המשאית אם יש אוויר להעופות, אם לא קר להם או חם להם, לא נותנים לשתות להעופות יום או יומים, לא איכפת לאף אחד, אחר כך באים לבית השחיטה, יש להם כפתור, אבל יש בעיות שלא יודעים, צריכים מומחים גדולים לידע על כל דבר מה שיכול להיות, איפה הולך הריסייקלינג, מה הולך עם כל המים עם הקעמיקעלס, חס ושלום קענסער, במקום אחד הרבה פעמים מתו הרבה אנשים, צריכים לברר על כל דבר, קעמיקעל שהורג את האשפה במים, זה בא ממעסעטוטשעס, זה הצטרכתי לאומן להמקוה, שיעשה נקי המקוה, ואמרו שבניו יארק לא נותנים את זה כי אם זה בא לריסייקלינג זה בעיה גדולה.

היום יש בעיה של צומת הגידין, אולי העופות חולים מאוד, בגלל שאנחנו לא יודעים אבל הבעלי בתים יודעים הכל [וויינלאנד], משה פינקעל ידע שהכל טריפה.

יש בהסיסטעם אם לא רוחצים יותר את העופות, אם צריך להכשיר את הכלים, כל אלו הדברים צריכים לדעת, צריכים עקפיריענס, 20 שנה אנחנו הקרבן ציבור, אנחנו לא רוצים שילמדו עלינו כמו במעדעצין, ע"כ צריכים תקנות חדשות, שיהיה משגיח חזק, אנידענירס אם הכל על פי דאקטאראט, שוחטים זקנים שילמדו את השוחטים החדשים, מבינים על העופות   

 

ביטול היש נעווארדיק. גראסערי מוכר הכל, כמה בעיות יש שם, למה לא יקנו רק בבוטשער סטאר? למה תאמין להגראסערי?, אין לך שום רשות לקנות בגראסערי, אמרת שקאנטינענטיל אין לו די בשר, אין בכוח של 2 שוחטים לשחוט כל כך הרבה, מה עושים אז בא שוחט בלילה מן העולם האמת לשחוט כל לילה, האם שמעת דבר כזה? איך אפשר שקאנטינענטעל אין לו די בשר במאנטריאל, ואיך יש לו לשלוח טראקס שלמים לברוקלין? אברך נוסע בקאנטרי למכור בשר, שאלו אותו מאיפה יש לך בשר? מעשה נורא!!! בבשר שנתעלם מן העין, אתה אוכל ממש טריפות הכל הפקר וועלט, יהושע האלנדער ואהרן וויינשטאק הם מוכרים לנו הבשר, שולחים טשעקס גדולים להרבנים וכולם שותקים, יעדער בעקט דעם צווייטען, נבילה דאורייתא, אוכלים נו"ט חדשים שלימים, אפמאך שותפים של עמלק, למה לא עושים באר קויד, כדי שיוכלו למכור נבילות, הוא יכול למכור מה שרוצה, אין לו בעיה הוא עושה מה שרוצה.

קאשוי רב אמר שלא יהיה בשר כשר בארצות הברית, זה קללה גדולה ולא יעזור כלום, [הרידב"ז אמר כבר לפני 100 שנה שברצות הברית לא יהיה אף פעם בשר כשר] הקללה של הקאשויער רב, לכל הפחות לא תקנה בכל מקום, שם הכל נבילה, אתה לא יודע מה אתה קונה, התפללתי בבונקער, ואחד שעבד במילמארט, סיפר איך שכמה שעות לפני הזמן הגיע טרעילער גדול, וויינשטאק נתן הוראה שהכל צריך להיות גמור [בתוך כמה שעות] לפני הזמן, ביום ראשון הכל על המדפים [שעלפס].

צריכים לעשות שחיטות קטנות, איזה מקוה כשירה, רק פאפא, ליילעכער גדולים נגד פאפא, כמה בשר טריפה ימכרו עוד חדשים, מי יכול לדעת עד מתי ימכרו לנו בשר הטרף, 8 משגיחים חדשים על צומת הגידין, מי למד אותם, בית החיים, מגיפה גדולה בבית החיים, כמה אנשים צעירים בבית החיים, איזה שטותים, כל הבעיות הוא חלב דם נבילות וטריפות, בנו הרבה בתי חיים חדשים, עשו יותר גדול את בית החיים ואין מקום, הכל בא מדם וחלב נבילות וטריפות, מגיפה גדולה, אנשים מתים כמו זבובים, תראו את העונשים מה שכתוב בתורה.

עון דור המבול:

צריכים לעשות אסיפות של ההורים, אחד מסקווער סיפר איך שבבית חינוך לבנות בסקווער דנו אם הרבי גדול או יותר מהבעל שם טוב, אני התחתנתי ולא ידעתי כלום, היו לי בעיות ולא ידעת מה הולך, אבל זה האסיפה שעשינו באמת עשה לנו טובה גדולה.

סיפור מברסלב, ר' ברוכ'ל, בסקווער זרקו את הספרים של רבינו נחמן, עכשיו רואים מה הולך שם, ההאט ליין פותח להם את המוח שאנחנו לא בהמות מהזא, כך היה כמו הצרעה, עכשיו אם כל ההורים יעשו אסיפה אז יהיה ישועה גדולה לכולם, כבר סוגרים אנשים לבית הסוהר, טשיילס היינס עובר ניתוח גדול על הלב, אני כבר לא הולך כמה ימים לפראטעסט נגדו, אני הולך לעיתונים, כל האנשים נכנסים לעיתונות, לאינטערנעטס, וזה גורם להם בושה גדולה, משמרת הצניעות סחטו מליוני דולרים לערך 50 שנה, החזירים ברחוב כל המלמדים פוגעים בילדים הלאה, מה פעלו משמרת הצניעות 50 שנה.

יודיל וואלף, יוסף דוד קרויס שניהם לוקחים כסף מהאנשים, גונבים ממון, צריכים להרוג את נחום ראזנבערג, הרבנים לא ידעו מה הולך, ראו שהעולם כבר שומעים ההאט ליין ויודעים האמת מה שהולך, יוסף דוד הלך לאחד שיש לו הרבה מעות והוא חזיר גדול, רב אחד סיפר לי למה חתמתי נגדך, קיבלתי פשוט 50 אלף דולר, על כן חתמתי, רציחה שלא שמעו דבר כזה, זה 50 שנה, קושיא גדולה, איך 50 שנה לא עשו כלום והיום עוד ישנם כל החזרים ברחוב ובתלמוד תורה וישיבה, איך לא אומרים להם כלום, התשובה משמרת הצניעות, שני הרשעים האלו גונבים מעות, מלמד בהקעמפ אנס הרבה ילדים, 8 כבר באו למשטרה, מאיימים עליהם מאוד, אני שואל עוד הפעם איפה אתה רוצה שהילד שלך ילמוד כל הדברים האלה, במקוואות או בהאט ליין, כל ההורים צריכים לברר מה הולך, המלמד צריך ללמוד עם הילדים, מה ללמוד עם הילדים ונערות, לפי מה שהם מבינים.

בארץ ישראל הולכים כבר הרבה בחורים בארץ ישראל למשטרה, משמרת הצניעות בירושלים גערער חסיד, שוויץ באד, עשו ליילעכער גדולים שלא ילכו להמשטרה חס ושלום, שלוקחים את הפוגעים בבית הסוהר. אתם לאוי לייף רבנים כמו בברוקלין, איפו הייתם 50 שנה, למה לא עשו כלום עד עכשיו? וכן בארצות הברית למה החזירים הולכים על הרחוב ולא עושים להם כלום, הרשע משה פינקעל תפסו אותו, אמר דדעוויל גאט טא מי, אני מבקש סליחה מהכלל ישראל, אשתו ביקשה גט, ביקשה תיכף ובכתה ואמרה:

השמלה שלי זה בא מדם וטריפה שהאכילו את הכלל ישראל, היא נתנה להבית דין את המפתח של הבית שלה, שזה גנוב מהכלל ישראל.

יוסף דוד קרויז תדע: הבית שלך לא שלך, הוא גניבה מהכלל ישראל, הכסף שלך בא מעון דור המבול, יודיל וואלף אתה גנב, תתבייש לך, תעשה כמו האשה של משה פינקעל, אלפים יתומים מתו על הנבילות וטריפות, כל הבית החיים מלא בעשרות אלפים צעירים, צריכים למכור כל הבנינים שלכם ולרפאות הילדים החולים, רבנים הגדולים שאפארן טענקא ועוד קיבלתם חמישים אלפים לחתום נגדי, תתנו הכסף הזה לילדים החולים, כמו כן הוא עכשיו בארץ ישראל, משמרת הצניעות הם גנבים גדולים.

למלמדים לא לעשות קאנטראק רק לשנה אחת, המניוול קאקאוי, קאנטראקט, באס דרייווער סיפר דברים נוראים על קאקוי, שומר בהקעמפס לעשות מעגל סגול, מיידעל קעמפ עשו מעגל סגור גדול, צריכים זהירות גדולה שיהיה מעקה ומחיצה שלא יוכלו הילדים ללכת החוצה, ילד קטן נהרג מי אשם בזה? ילד של 5 שנים וילדה של 7 שנים, נכנס לטראק ונהרג, מצות מעקה מספר החינוך, כמה עולה לעשות געיט? כולם מדברים שעושים ורק שגונבים מעות.

נשים הולכים לרעסטאראנט בוויליאמסבורג, צריך להיזהר שלא יהיה תערובות, צריכים ליתן שעות, אי אפשר להיכנס, מלא נשים, איפה הצניעות שלכם? יש נגיעות קירוב בשר ברעסטאראנט, ולא איכפת לאף אחד, אם אי אפשר שיעשו מיוחד לאנשים ונשים. האם יש בכלל רבנים בוויליאמסבורג? או רק כומרים?

מוכרי הדגים: הגוים עושים הכל, יש שם כל מיני שאלות, איני מבין איך אפשר להיות שבית מסחר הדגים הוא ממש טריפה, הלא הגוים עושים הכל, ואין שום יהודי שם? וכל אחד יכול לראות, האם אתם כולכם סומים?

מקוה בלעקוואד:

הרב שאלאמון רשע מרושע עוכר ישראל, לוקח מעות, אישה טילפנה אלי, בחור מת לפני כמה חדשים, לקח לו את החיים, ראש ישיבה מלמדים מגידי שיעורים האנשי שם מלעקוואד אנסו אותו, הבחור אמר לאימו, אני הולך למות, הראשי ישיבה הרגו אותי, האשה הזאת .

מלכיאל קאטלער: כל לעקוואד מלא אשת איש, זרע לבטלה, דור המבול.

לפני 40 שנה היה הרב הצדיק רבי שלום יהודה גראס והתקינו בוויינלאנד מכונה חדשה, וסיפר דברים גדולים מה שהולך שם בוויינלאנד וכתב מכתבים וחתם שמו, והיה מופץ בכל הרחובות. איזה תלמיד חכם הביא המכתב להצעלעמער רב זי"ע,  הצעלעמער רב אומר: אני רואה שמי שכתב המכתב הזה הוא שוחט אבל מה שהוא ר' שלום יהודה גראס אומר זה עוד לא כלום, השחיטה יותר גרוע מאה פעמים, רק אותי למדו לשתוק ואני שותק [פעם אמר כי לא יכול להתערב שהם מוכנים ויכולים [ורוצים] להרוג אותי].

רבי נתן אדלער זי"ע במלחמתו עם השוחטים, שמו אותו בחרם, ותלמידו החתם סופר רץ אחריו י' פרסאות. נתחיל לעשות שחיטות קטנות, הכשר של קהילה כשירה.

8 נשים בסקווער, הרבה נשים בסאטמאר התאספו, דייטש ילד שזרקו אותו, יש לי כבר כמה מאות פיגועים שיבואו להעיד על המגידי שיעורים וראשי ישבות שפגעו בהם, שחור נגד הלבן, השחור מקבל תיכף עבודה, הנשים יכולים לעשות בהם מה שרוצים, זנות של הנשים רח"ל, היום הנשים חזקות, להתאסף ביחד נגד הבחורים שזורקים מהישיבה, מבקשים מהבחורים החלושים שאם לא נותנים 10 אלפים יזרקו אותו מן הישיבה, [כן הולך בארץ ישראל] ביקשתי מהגבירים שלא יתנו כסף להישיבה, להתאסף כמה מאות הורים, אני הצטרכתי לעזור למאות בחורים כי אלפים כבר הורידו הפיאות ואוכלים חזיר, לעשות ארגאניזעישען נגד הישיבות שלקחו מאתנו מעות ובנו מזה, הם גנבים גזלנים, נגד כל 20 בחורים מצוינים יש 400 שהולכים ברחוב ואוכלים דראגס, צריך וועד של הורים וגבירים ביחד, אם זורקים בחור לקחת את מנהלי הישיבה לדין תורה, ואם לא ישמעו ילכו לערכאות, משרדי הממשלה רצו כבר לסגור כל כסף הפראגראמ'ס, טשיילס היינס יצא בקרוב, צריכים לקחת הרבנים והמנהלים לדין תורה, כל אחד יעשה בשביל הילדים שלכם, צריכים 500 הורים, יש גבירים שסבלו הרבה, אם יש ארגאניזעישען ננצח את המלחמה, הזנות של המלמדים הם כל כך גדולים, אלפים יצאו לתרבות רעה שהמלמדים ומנהלים פגעו בהם,      

המשך דור המבול: צריכים לקחת הרבנים לדין תורה, אם יהיה לנו 500-600 הורים שיעבדו ביחד נצליח, יש לך ילדים אתה חייב להציל אותם, הגבירים יפסקו ליתן מעות, יעבדו איתנו ביחד, רבנים רשעים ארורים שמשחקים עם הדם של ילדינו, לא יודעים כלום, חלק מהם חזרים לבד, חלק לא ידעו, ישראל הגר המניוול הכי הגדול מה שעשה בישיבה שלו אחר חתונתו, שנפל עם אשה חולה ל"ע, עשה עבירות עם הבחורים, צריכים הרבה כסף לתקן דבר הזה, הם גוזלים מיליוני דולרים על חשבון של הילדים שלנו, כמה בחורים הולכים בבתי זונות במנהטן כבר יותר מ35% כבר בבתי זונות, עכשיו כבר כל בחור לקח איתו 1-2 בחורות שכבר מסתובבים במנהעטען, אני מוכן לעבוד אתכם ביחד, אבל רק ביחד, אני לא מפחד מהם, אבל רק ביחד, אני לוחם נגד טשיילס היינס, אני עומד ועושה הפגנות נגדו, כבר כתבתי 26 פעמים בכל העיתונים נגד טשיילס היינס, אני מחפש אנשים שיעבדו ביחד נגד הרבנים ששופכים דם ילדים, נעשו ישיבה מיוחדת בוויליאמסבורג,


 

click here interview up.

 

To view Parts 1 - 8

 

http://theawarenesscente
r.blogspot.com/2009/01/rabbi-nochem-rosenbergs-update-january.html


 
Grand Rabbi Nuchem Rosenberg Shlit"a

 

דרשה חדשה # 1 ערב שבת קודש פרשת עקב על שערוריית בעיית צומת הגידין במשחטה במאנראוי ניו יארק

הדרשה לוקח 1:10 דקות ונפסקה באמצע - בקרוב בעזרת השם נסיים הדרשה

נא לשלוח לכל החברים שלך:

http://www.klafkosher.com/NR_EIKEV__Y_08_09_09.mp3

 

דרשה חדשה # 2 ערב שבת קודש פרשת עקב על שערוריית בעיית צומת הגידין במשחטה במאנראוי ניו יארק

הדרשה לערך שעה

נא לשלוח לכל החברים שלך:

NR_EIKEV__Y_2_08_09_09.mp3


רבינו הקדוש רבינו נחום בהפגנה נגד טשיילס היינס בברוקלין, העיתונים כותבים מאמרים על זה בקרוב יבוא בעזרת השם, טשיילס היינס אמר לאחד שבשנה הבאה לא רוצה להיות יותר באופיס שלו כי יש לו בזיונות מרבינו הקדוש, חזק ואמץ

 

מאות ילדים ובחורים נפגעו כבר בפרשת עון דור המבול על ידי מלמדים ומדריכים, מתגלה שרק מדריך אחד כבר פגע קשות ב 23 ילדים, הדבר מפחיד מאוד איך שהמנהלים לא נותנים לב לשים מעגל סגור, ועכשיו במקום לשים מעגל סגול הולכים לסגור בבית הסוהר מדריכים מלמדים [לפי רוב הפשע שלהם] לכל ימי חייהם רח"ל.

האם יש לכם אכזריות יותר גדולה מזה. דעו כי היזהרנו אתכם, ולא רציתם לשמוע!!!

כל ההורים שילדיהם נפגעו שיטלפנו תיכף:

 
Rabbi Nuchem Rosenberg
Tel: 718-384-3674  Cell: 718-213-3559

Hotline: 212-461-2778

תשלח אי מעיל.................. המקום...........................התלמוד תורה.......................................

יום...............שעה......................שם המלמד שפגע............... כמה ילדים עוד נפגעו................ שמות הילדים.......................................תכתוב כל מידע שיש לך...........................................

 

Email: NR5155@gmail.com

 

 Rabbi Nuchem Rosenberg

.

Brooklyn, New York

   

 Rabbi Nuchem Rosenberg is a dedicated community activist and advocate on safeguarding Jewish children from sexual abuse in Orthodox Jewish communities and schools.  

  

Check out Rabbi Nuchem Rosenberg's website in Isreal: www.nuchem-rosenberg.com

Weekly Lectures
 
Rabbi Nuchem Rosenberg also has an hotline on which weekly lectures could be listened to 24 hours a day.
Hotline: 212-461-2778  
Fri, Jul 24, 2009 at 2:45 PM
 
Klaf Kosher
 
Kings County District Attorney's office - Victim Services Unit  
Tel: 718-250-3820

www.brooklynda.org/toc/sex_crimes.htm

  

Profile: The District Attorney's office has a staff availble to prosecute does who were involved in sex crimes.


 
Dr. Asher Lipner
Tel: 917-826-4713
 
Profile: Dr. Lipner is a specialist with Afew years of experience, providing professional therapy in the field of sexual abuse.
 
Vicki Polin: MA, LCPC, NCC. [MASTERS DEGREE, LICENSED COUSELOR, NATIONALY CERTIFIED] is a specialist with 25 years of experience, providing professional therapy in the field of sexual abuse.

 

Tel: 443-857-5560

 
Child Abuse
Tel: 800-342-3720

 

עזרה ראשונה בהתעללות מינית

הצלת נפשות ישראל

מכל מחשב, בכל מקום, בכל רגע שירות ידיעות על כל מה שמתרחש בעולם המאלעסטינג ובבשר שאתה אוכל היום, הספרים האלו מציעים לך שירות ישירה מאובטחים ומשתלמים.
בשירות הזה, ניתן לקבל מידע על כל מצב החשבון שלך, ברוחניות, ובגשמיות,  תשלומי השכר לימוד ששילמת, היה הכל גניבה, כי לא רק שלא קיבלת תורה ויראת שמים, על מה ששילמת, עבדת קשה כל החיים לקחת משכנתא, השקעות, כרטיסי אשראי והלוואות כדי שהילד יגדל בתורה ויראת שמים, ובסוף מה קרה... ???????? - כאן תמצא כל המידע על מה שלא חלמת שיתגלה לך.
שירות האתר הזה מעניקים לך 24 שעות ביממה של החיים המאושרים.
שירותי גישה של האתר הזה, זה נוח, וזה משתלם. תגלה לעוד 10 חברים שלך הכי הטובים, שיזכו לחיים טובים קדושים וטהורים.


 

 


 דרשה חדשה להקאנטרי - תפילין ומזוזות- ספרי תורה - שהקלף בא מעזה ומהגוים, ובהקאנטריס מחויבים כבר במזוזה, כי הוא אחרי 30 יום - אידיש = 10 דקות

 

 


דרשה חדשה להקאנטרי - ערב תשעה באב תשס"ט - אידיש 1:50 דקות

 

 

NR_KONTRY_7_28_09.mp3


 

 

טעיפס מאת רבינו הקדוש והטהור רשכבה"ג רבי נחום ראזנבערג שליט"א


Grand Rabbi Nuchem Rosenberg Shlit"a

 

דרשה חדשה היום ד' מטות מסעי תשס"ט - אנגלית 15 דקות - אידיש 1:40 דקות

 

 

NR_MATYSH_MASAI_A_Y_7_14_09.mp3

 

== טעיפס מהדרשות ==

Tape # 102 | Tape # 103 | Tape # 104 | Tape # 105 |

| Tape # 106 | Tape # 107 |

Tape # 108 | Tape # 109 | Tape # 110 | Tape # 111 |

  Tape # 112 | Tape # 113 | Tape # 114 | Tape # 115


 

רבינו הקדוש נחום ראזענבערג שליט"א לוחם מלחמת השם - אחד היה אברהם

 

כל הטעיפ של רבינו הקדוש רבי נחום ראזענבערג שליט"א, אבדק"ק בארדיטשוב

כאן יבוא בעזרת השם דרשות האחרונות שנאמרו
על ידי רבינו הקדוש בשני חדשים האחרונים, ועוד דרשות נחוצות שנאמרו בשני שנים האחרונים שנתגלו כעת

כאן תשמעו דרשת הגה"צ רבי נחום ראזענבערג שליט"א - רב המקואות מה שנשמע
ב"קול היהדות העולמי" 1-212-461-2778

 

ליל שישי ה

ד

ג

ב

א
 

New Speech In Yiddish vaeschanan 5769

  אידיש

ואתחנן תשס"ס

דרשה חדשה מרבינו נחום שליט"א באידיש - ואתחנן תשס"ט
חמישים ושבע דקות חסר

 ההמשך בקרוב אי"ה נעתיק את כל הדרשה

New Speech In Yiddish vaeschanan 5769

  אידיש ואנגלית ואתחנן תשס"ט דרשה חדשה מרבינו נחום שליט"א באידיש - ואתחנן תשס"ט
"אודות הזיופים הגדולים בשמן זית"

יום ה' מקץ, ב' דחנוכה, כ"ו כסלו תשס"ח

  אידיש שערוריית שמן זית

 

 

 

 

 

 

יום ה' ויחי, י"א טבת תשס"ח

"אודות המכשולות הגדולות בבשר בהמה באוריגוואי"     שערוריית בשר בהמה אוריגוואי # 1
 

New Speech In Yiddish chderah_bedatz asah 5769

    קול מבשר על הבשר השחורה והטריפה בהכשר בד"ץ עזה - בחדרה

  לחץ לגליון "קול קאנטרי # 1
לחץ להורדת הגליון בפורמט ווארד

 לחץ לגליון "קול קאנטרי # 1
לחץ להורדת הגליון בפורמט  PDF

      שערוריית שמן זית תשס"ח # 1
 לחץ לגליון "קול קאנטרי # 2
לחץ להורדת הגליון בפורמט ווארד

 לחץ לגליון "קול קאנטרי # 2
לחץ להורדת הגליון בפורמט  PDF

     

שערוריית שמן זית תשס"ח # 2

  לחץ לגליון "קול קאנטרי # 3
לחץ להורדת הגליון בפורמט ווארד

 לחץ לגליון "קול קאנטרי # 3
לחץ להורדת הגליון בפורמט  PDF

      שערוריית שמן זית תשס"ח # 3

  לחץ לגליון "קול קאנטרי # 4
לחץ להורדת הגליון בפורמט ווארד

 לחץ לגליון "קול קאנטרי # 4
לחץ להורדת הגליון בפורמט  PDF

      שערוריית שמן זית תשס"ח # 4

  לחץ לגליון "קול קאנטרי # 5
לחץ להורדת הגליון בפורמט ווארד

 לחץ לגליון "קול קאנטרי # 5
לחץ להורדת הגליון בפורמט  PDF

      שערוריית שמן זית תשס"ח # 5
       

 

 
       

 

 
       

 

 
       

 

 
       

 

 
       

 

 
       

 

 
       

 

 
       

 

 
       

 

 
           
           
           

 

 

 

 

 

 

 

 

                English            

 

 

ליל שישי ה

ד

ג ב א

1

http://www.klafkosher.co

m/KLAFKOSHER.COM_NR_3_18- Sazriah_09.mp3

Yiddish

13 Nisan_5769 כ"ט ניסן - תשס"ט

2

KLAFKOSHER.COM
_NR_1_ACHRAY_09.mp3

YIDDISH

 6 EYER_5769

ו' אייר תשס"ט

3

KLAFKOSHER.COM
_NR_4_28_09_09.mp3

ENGLISH

4/28/09

ה' אייר תשס"ט

4

144 דקות

klafkosher.com
_Nr_sahlach_korach.mp3

ENGLISH

YIDDISH

sehlach-5769

ה' שלח-קרח תשס"ט

5

1:10
דקות

klafkosher.com
_nr_sehlach_Y_.mp3

YIDDISH

 

שלח

6

18 דקות

klafkosher.com
_nr_sehlach_angelith.WAV

English

 sehlach-5769

ה' שלח תשס"ט

7 http://www.klafkosher

.com/NR_VY_ENG2.mp3

English

koyrach-5769

במאנהעטן להטעלעוויזשען

א' קרח
תשס"ט

8

http://www.klafkosher

.com/NR_VY_ENG2.mp3

 

cukash_6_28_09

 
ו' חוקת תשס"ט

 

http://www.klafkoshe

r.com/NUCHEM-ROSENBERG

_NOV-05-2008_(1).mp3

English

על סגירת ההאט ליין וישלח ס"ח
  http://www.klafkoshe

r.com/NUCHEM-ROSENBERG

_NOV-05-2008_(1).mp3

אידיש

 

#1

ה' נח סט

  http://www.klafkoshe

r.com/NUCHEM-ROSENBERG

_NOV-05-2008_(1).mp3

אידיש

 

#2

ה' נח סט

  http://www.klafkoshe

r.com/nr_eyk-1.mp3

English

Rav Hershel Schachter

 
ד' תולדות, כ"ד חשון תשס"ח

 ג' חיי שרה,

ח"י חשון תשס"ח

ד' וירא, י"ב חשון תשס"ח ב' לך

ג' חשון תשס"ח

הושענא רבה תשס"ח

אלול תשס"ז

  http://www.klafkoshe

r.com/NR_TOLD_Y1.mp3

Yiddish toldos 5769

ד' תולדות

  http://www.klafkosher

.com/NR_VY_1.mp3

עברית vayietze

ויצא תשס"ט

  http://www.klafkosher

.com/NR_VY_ENG2.mp3

English

vayetze-5769

א' ויצא

 

בדיוק כמו הטעראריסט"ן

ב'בומביי אינדיע

 

מפני איום טעראר גדול ונורא מסאטמאר,

 

דרשה חדשה באנגלית על סגירת ההאט'ליין בפעם שנית

 

 

http://www.klafkosher.com/KLAFKOSHER_TAPES.htm

     

טעיפס פון קלף כשר און שחיטה

 

http://www.klafkosher.com/KLAFKOSHER_75.htm

     

טעיפס פון קלף כשר און שחיטה

 

דרשת הגה"ק מקאשוי זיע"א

     
יצאו לאור 40 מדריך הכשרות

378 מודעות

בנשיאות כ"ק אדמו"ר

מדעברעצין זצ"ל, ולהבחל"ח האדמו"ר מהאלמין שליט"א

נגד וועד הכשרות העולמי

בראשית תשמ"ג חלק א'

פרשת החלב והדם

התאחדות הרבנים תשמ"ג

 

 klafkosher.com_kivyasdh
_holmin_kasrush_sehcitah.mp3

השיחה הוא לערך בשנת תשל"ט

 על מצב הכשרות בארצות הברית

 

 האדמו"ר מקיוויאשד זצ"ל
עם להבחל"ח האדמו"ר מהאלמין
שליט"א

33 דקות

 

MIKVAH מקוה

מספר לכ"ק מרן אדמו"ר מקאשוי זצוק"ל

הגה"צ רבי נחום ראזענבערג שליט"א
רב המקואות

על
המקואות הפסולות

  http://theawarenesscente
r.blogspot.com/2009/01/rabbi-nochem-rosenbergs-update-january.html

click here יאנואר interview up. To view Parts 1 - 8

 

 


 

האם התפילין והמזוזות שלך כשרים? - לחץ:

KLAF_KOSHER_ROSENBERG_4.WAV

 

ראה עוד בסוף העמוד קול קורא:

 


האם שמעת הדרשה החדשה של ערב ראש חודש אב?

NR_DEVURIM_Y_7_21_09.mp3