WELCOME TO nuchem-rosenberg.com
child molestation INTERNATIONAL

Home Page

The INTERNATIONAL Association Of Child sexual abuse

מרכז הסיוע לנפגעות אונס ותקיפה מינית עולמית

Call The weekly news Hot Line For Child sexual abuse International:

1-212-461-2778

Send E-Mail To:
rosenberg.nuchem@gmail.com


 

 

 

 

 

 

 


חדשות בענין השריפה הגדולה בוויליאמסבורג, מי אשם בזה?

בענין המלחמה במירון, מה נעשה שם? האם זה אמת או שקר? האם זה פאליטיק? האם יש משהו אמת בכל הקנאים האלו כמו זלמן לייב פיליפ? האם הבכיות שלו בסאטמאר הם בכיות אמתיות או הכל כסף, כסף, כסף, געלט, געלט, געלט, ושקר שקר שקר? - כל אחד מאתנו יודעים ששקר אין לו רגלים, איך נעשה פאטענט חדש ששקר יש לו רגלים [נוסח סאטמאר], שכל הקנאות נוא לכפות על השר שיש לו רגלים שחוטאים ברגלים, ומדברים מציונות קנאות לכפות על חטא הרגלים של דור המבול רח"ל, רבינו הקדוש בכה כל ימיו על חטאים האלו, ואיך קרה שדווקא האנשים שלו הם המחטיאים הכי הגדולים מספר 1 בעולם בחטא הזה? האיך טמנו כל השנים עם צדיק קדוש וטהור כזה רבינו יואל זי"ע שהיה 18 דורות נוטרי ברית?

התירוץ הוא ציונות?

די גבאים פון רבינו הקדוש האבען איהם געפיטערט מיט ציונות אלע יארן, למשל: די גבאים האבען פארציילט, אויך פארגעליינט דעם מארגן דזשורנאל מיטן פארוועטס ועוד פון די ציוניסטישע צייטונגען, זיי האבן פארציילט אויסנווייניג, זיי האבען אויף געקאכט דעם רעבענס בליט בחינם, למשל איינער פארציילט ווי ער האט געהערט ווי דער גבאי פארציילט פאר רבינו הקדוש:

דער רבי האט געהערט וואס די ציונים האבן געטועהן?

דער רבי האט געהערט וואס די ציונים האבן געטועהן?

דער רבי האט נישט געהערט וואס די ציונים האבן געטועהן?

 אזוי פרעגען זיי איבער דעם רעבן עטליכע מאל,

דרבי זאגט זיי לאמיר שוין הערן וואס האבן זיי שוין געטוהן?

זיי ענטפערן פארן רעבין ווי אזוי קען זיין אז די גאנצע וועלט דרייט זיך איבער אין דער רבי ווייסט גארנישט?

ענדלעך דער גבאי עזריאל גליק פארציילט פארן רבין, די ציונים האבן אריין געשיקט נישט נישט ווייניגען ווי 180 מיראש ערפלאנען אויף דמשק, אפגעווישט גאנץ דמשק, אויסגעהרגט מליאנען גוים, אפגעווישט אלע הייזער, געמאכט פון דמשק א פארקינג לאט!

דרבי שרייט וואס זאגט דע וועלט?

דער גבאי ענטפערט די וועלט ברענט ווי א פאייער, מען וויל אויסהרגנ'ן אלע אידן אין די גאנצע וועלט, השם ירחם, מען קען זיך נישט פארשטעלען וואס דא וועט זיין!

יא נאך טויזנטער אזעלעכע מעשיות וואס האט דעם רבין אויפגעצויגען, האט דרבי געברענט ווי פאייער [ווער וואלט דען נישט געברענט] נאך דעם זענען געקומען די פייערדיגע תורות קעגען די מדינה הציונות, אבער דער סוד דערפון איז נישט געווען די ציונות, זיי האבען פארן רבין פארקויפט אגאנצע צייט ציונות כדי צו פארדעקען די נבילות וטריפות, יא דאס גייט נאך אהן עד היום, אבער יעצט איז נתגלה געווארן אז די 40 יאר וואס זיי האבן פאפירט רבינו הקדוש איז נישט נאר געווען וועגען די בשר בהמה, מען זאל קענעם מאכיל טרפות זיין אויפן רבי'נס חשבון, [די היטארייע איז גרויס, ואכמ"ל] נאר וואס האבען מיר ביז היינט נישט געוואוסט אז מען האט דעם רבין פארפירט אויך אויף

בשר אדם, בשר ילדים, בשר בחורים, בשר אברכים

יא רבותי אין אראד אויך אין אנדערע פלעצער, האט מען געהאנגן יודען אויף די פיס אין די בוטשער סטארס, מען האט פארקויט בשר אדם, הייליגע אידישע קינדער, עס איז נתקיים געווארן וואס עס שטייט אין

 

ספר תהילים פרק עט

(א) מִזְמוֹר לְאָסָף אֶלֹקִים בָּאוּ גוֹיִם בְּנַחֲלָתֶךָ טִמְּאוּ אֶת הֵיכַל קָדְשֶׁךָ שָׂמוּ אֶת יְרוּשָׁלִַם לְעִיִּים:

(ב) נָתְנוּ אֶת נִבְלַת עֲבָדֶיךָ מַאֲכָל לְעוֹף הַשָּׁמָיִם בְּשַׂר חֲסִידֶיךָ לְחַיְתוֹ אָרֶץ:

(ג) שָׁפְכוּ דָמָם כַּמַּיִם סְבִיבוֹת יְרוּשָׁלִָם וְאֵין קוֹבֵר:

 

מען גיסט אידיש בלוט! - ירושלים גייט ארויף אויף די אידישע קינדער צאן קדשים, ואין קובר, קיינעם גייט דאס נישט אהן צו באגראבן די רוצחים, נאר רבינו הקדוש והטהור רבינו נחום שליט"א

סאטמער טוט דאס שוין 50 יאר, זיי פארקויפן נישט נאר בשר אדם, נאר בשר תינוקות של בית רבן רח"ל, וואס אויף זיי שטייט די וועלט.


מנהיגי הדור האחרון
ילקוט מאמרים דיבורי נבואה ורוח הקודש מצדיקים הקודמים
מה שנבאו על מנהיגי הדור האחרון הלזה בעיקבתא דמשיחא

בו יבואר גודל ענין חיוב הלימוד ולחקור מעשי וענין ה"ערב רב", ואיך שצריכים ללחום נגדם, שמקלקלים את כל עם ישראל בכל העולם כולו, ועוקרים כל המצות שבתורתינו הקדושה, כמו שכתב הגאון הקדוש מווילנא זיע"א, שישנם חמשה מיני ערב רב, והם: א)בעלי מחלוקת ובעלי לשון הרע, ב)הרודפים אחר התאוה כמו זנות וכדומה, ג)הרמאים שמראים עצמם כצדיקים ואין לבם שלם, ד)הרודפים אחר הכבוד ובונים חרבות לעשות להם שם, ה)הרודפים אחר הממון. והמחלוקת תחילה, כי המחלוקת כנגד כולם, והם נקראים "עמלקים", ואין בן דוד בא עד שיעברו מן העולם, ועליהם נאמר (דברים כה, יט): "תמחה את זכר עמלק" כמבואר בזוהר. (אדרת אליהו פרשת דברים)

גם יבואר בו השכר הגדול למי שעוסק להציל את עם ישראל מן הערב רב, ומעורר את הרבים שלא יפלו ברשתם ח"ו.

עוד יבואר, שהערב רב הם רמאים כנחשים ועקרבים, כמבואר בזוהר חדש וז"ל (זוהר חדש פרשת יתרו מאמר ז' ימי בראשית):

"אבל נחשים ועקרבים יש בו – ונחשין ועקרבין דילה אינון ערב רב".

עוד יבואר בו העונשים הגדולים אשר מענישים את האדם בזה ובבא, ושאין אדם יכול לשער עד כמה שיסבול בזה ובבא על זה שעזר את הערב רב, והפגם הגדול הנעשה על ידי אלו העוזרים להם, וגודל החיוב שמוטל על כל איש ואיש להיות בקי בהם בפרטותיהם ודקדוקיהם, כדי שלא יכשלו חס ושלום לבנות בתי עבודה זרה של דור הפלגה של הָבָה נִבְנֶה לָּנוּ עִיר וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם וְנַעֲשֶׂה לָּנוּ שֵׁם (בראשית יא, ד), כי בזה תלוי יסוד קדושת ישראל, ובו תלוי גם כן ביאת משיח בן דוד, כמו שגילה לנו רבינו חיים וויטאל זיע"א תלמיד האריז"ל בספרו הקדוש עץ חיים בהקדמתו.

 

*   *   *

הספר נדפס לזכות את הרבים - ונחלק בחנם לכל דורש ומבקש

הרשות נתונה לכל מי שברצונו להדפיס קטעים מספר זה או כל הספר בכל לשון שהוא בכל מדינה ומדינה, כדי להרבות תורה ויראת שמים בעולם, ולעורר לבות אחינו בני ישראל בתשובה שלימה

אוסף ענקי כעין זה עדיין לא ראה אור הדפוס עד היום הזה ועכשיו באחרית הימים נתגלה האור הגדול הזה לאור החזיון הנורא שנתגלה אצל הכותל המערבי שריד בית מקדשינו בחודש ניסן דהאי שתא שנת תשס"ד לפ"ק.

אם אתה רוצה לדעת מי הוא זה ואיזה הוא אשר מלאו לבו לעכב את גאולתינו ופדות נפשינו רחמנא ליצלן, תלמוד בעיון בספר הזה.

* * *

במקום הקדמה

וְהִנֵה מַה שֶּכָּתַב בִּתְּחִילַת דְבָרָיו וַאֲפִילוּ כָּל אִינוּן דְמִשְׁתַּדְלֵי בְּאוֹרֵיְיתָא כָּל חֶסֶד דְעָבְדֵי לְגַרְמֵייהוּ וכו', עם היות שפשטו מבואר ובפרט בזמנינו זה בעו"ה אשר התורה נעשית קרדום לחתוך בה אצל קצת בעלי תורה אשר עסקם בתורה על מנת לקבל פרס והספקות יתירות וגם להיותם מכלל ראשי ישיבות ודייני סנהדראות להיות שמם וריחם נודף בכל הארץ ודומים במעשיהם לאנשי דור הפלגה הבונים מגדל וראשו בשמים. ועיקר סיבת מעשיהם היא מה שכתב אחר כך הכתוב ונעשה לנו שם. ככתוב בספר הזוהר בפרשת בראשית דף כ"ה ע"ב וזה לשונו על פסוק אלה תולדות השמים והארץ. שחמשה מינים יש בערב רב ומן הג' מינים מהם הוא הנקרא כת גבורים דעלייהו אתמר המה הגבורים אשר מעולם אנשי השם ואינון מסטרא דאילין דאיתמר בהון הבה נבנה לנו עיר ומגדל וגו' ונעשה לנו שם בבנין בתי כנסיות ובתי מדרשות ושוין בהון ס"ת ועטרה על רישיה ולא לשמה אלא למעבד לון וכו' והנה על הכת הזאת אמרו בגמרא כל העוסק בתורה שלא לשמה נוח לו שנהפכה שלייתו על פניו ולא יצא לאויר העולם.
 

מנהיגי הדור האחרון

ילקוט מאמרים דיבורי נבואה ורוח הקודש מצדיקים הקודמים

מה שנבאו על מנהיגי הדור האחרון הלזה בעיקבתא דמשיחא

חזון הבעל שם טוב הקדוש זי"ע אשר חזה על מנהיגי הדור האחרון

בעיקבתא דמשיחא יהיו רבי"ס כארבה לרוב – הם יעכבו את הגאולה – יגרמו פירוד לבבות ושנאת חנם ומדות רעות- מאוד צריך לדקדק אם הרבי הוא משורש רחמנים או משורש פרה ראש ולענה

כתב

בספר הקדוש אוצר החיים (בחומש היכל הברכה) להגה"ק מקאמרנא זצללה"ה פרשת תצא מצות שליח הקן וז"ל: ומעתה תדעו אחיי, שעיקר השמירה בפה עליון ותחתון, ולא כמו שנתפשט מנהג הרע שבכל פנה ובכל עיר ועיר יש רבי, ומי שהוא מכת של רבי זה מדבר סרה ופוער פיו לבלי חק על רבי שבעיר אחרת.

שמעתי

ממורי וחמי שהיה תלמיד מובהק מרבינו הקדוש הצדיק מוה"ר יחיאל מיכל מזלאטשוב שפעם אחת נסע מרן אלוקי קודש קדשים אור שבעת הימים רבינו ישראל בעל שם טוב על הדרך והלך אל היער להתפלל מנחה, וראו התלמידים שמכה ראשו מאוד באילן וצועק ובוכה צעקות משונות ובכיה רבה והמה ראו כן תמהו ושאלו פה קדוש מה זה ועל מה זה, והשיב שצפה ברוח קדשו על הדורות שיהיו סמוכים למשיח וראה שיהיו רביים כארבה לרוב והם הם יעכבו את הגאולה מלשלח האם מעל הבנים בכללות, ופשוט כי גורם פירוד לבבות ושנאת חנם ואינו מלמד להסרים למשמעתו מדות טובות וישרות ודרכי עבודה, ובפרט חלילה לדבר סרה נגד איזה צדיק או גדול הדור או אפילו על שום בר ישראל המוחזק במצוות, והם מלמדים בהיפך לעשות חוכא וטילולא מכל מי שאינו נוסע לרבי שלו וזה גורם פירוד לבבות ושנאת חנם ואריכות הגלות, ומאוד צריך לדקדק בדור הרע הזה מענין התדבקות הצדיקים אף על פי שהזהרתי כמה פעמים לדבק עצמוו בצדיק הדור כי זה כל האדם ובלבד שיהיה באמת ובלב תמים כדי לקבל מלכות שמים, וצדיק הדור מעלה נפשו להאיר בהארה נפלאה בתורה ומצוות כמו שראינו בעינינו פעולות נסיעות אל הצדיקים, אבל בדור הרע הזה מאוד צריך לשמור נפשו, כי הרבה נוסעים כי בהפקירא ניחא לו לפרוק ממנו עול תורה ומצוות וכיוון שמקבל שם חסיד ועזות פנים אז פורק עול תורה ומצוות לגמרי, ולכן תדקדק מאוד מעין נסיעה אם הרבי משורש בני ישראל רחמנים או משורש פורה ראש ולענה ותשמור פיך מלדבר סרה אם לא על מפורסם ברשעו, ואל תאשים אותי שדברתי עד כה מה שאין דרכי כי כך נצטויתי בחלום הלילה, עכלה"ק.

*   *   *

נבואת הבעל שם טוב הנ"ל בנוסח אחר: יהיו הרבה רבי"ס רמאים כמו עלי האילנות- הסימן להכיר צדיק אמת אם נזהר משקר עד קצה האחרון – צריך תפלה הרבה להנצל ממנהיג שקר

מהרה"ק ר' ירחמיאל מפרשיסחא זי"ע

שומר

נפשות חסידיו מיד רשעים יצילם, פירוש קדוש אחד דהנה מי שנוסע לאיזה צדיק הוא צריך לתהות על קנקנו בשבע חקירות ובשבע בדיקות אם הוא צדיק אמת, ובפרט בעיקבתא דמשיחא אשר כבר ניבא הבעל שם טוב הק' זי"ע בעת שהלך עם תלמידיו בדרך והיה שם הרבה אילנות אשר היו ממולאין בעלין הרבה אשר לא יוכל לספר והכה הבעל שם טוב הקדוש זי"ע את ראשו באילנות, ושאלו לו תלמידיו למה הוא עושה כן, והשיב הקדוש שתדעו שבעיקבתא דמשיחא יהיה אנשים שמכנים את עצמם בשם רבי ויהיו מרמאים ומטעים את הבריות הרבה כמו אלו העלין (וזקני הרבי ירחמיאל הק' זי"ע גם כן אמר על האופן) והסימן בזה הוא אם אחר הבדיקה יתוודע לך שהוא נזהר משקר עד קצה האחרון, אזי תדע שהוא צדיק, ובאם תשמע ממנו איזה דיבור של שקר, אזי למעה"ש הרחק את עצמך מעל גבולו כי הוא מצד הסטרא אחרא וצא טמא תאמר לו, ואל תשמע אליו כלל, כי אין לו חלק באלוקי ישראל, ואף אם יראה לך אותות ומופתים אל תאבה לו (ועיין באילנא דחיי פרשת תזריע ובמטעמי יצחק שם) והנה האדם צריך להפיל תפילה ותחינה לפני השי"ת שלא יבלה ייו לריק חס ושלום אצל צדיק שאיננו מסטרא דקדושה, ואזי השי"ת מצילו מכד"ר, וזה שאמר הכתוב שומר נפשות חסידיו מיד רשעים, אותן הרבנים שהם רשעים כי כל מי שאינו נפרש משקר לגמרי הוא רשע רחמנא ליצלן, והשי"ת ישמור את חסידיו שלא יבואו לרמאי כזה רק שיזכו אל צדיק האמת.

(ספר אור הנר – ענינים נוראים דף י"ג)

*   *   *

עוד מהרה"ק ר' ירחמיאל מפרשיסחא זי"ע

הבעל שם טוב עבר פעם ליד אילן עמוס עלים ונענה: פאר משיח'ן וועלן זיין פאלשע רבי'ס אזויפיל וויפל בלעטלאך סאיז דא אויפן בוים.

הבעל

שם טוב עבר פעם ליד אילן עמוס עלים ונענה: פאר משיח'ן וועלן זיין פאלשע רבי'ס אזויפיל וויפל בלעטלאך סאיז דא אויפן בוים.

(סיפורי מרן הרמ"ח עמוד כ"ה, מהרה"ק ר' מאטיל מסלאנים זצ"ל)

*   *   *

נבואת הבעל שם טוב הקדוש בשינוי קצת – יהיו רעבי'ס כמו יאק מאק- רוב צרות ישראל בא על ידיהם

אך

עתה בעקבותא דמשיחא חוצפא יסגי והיוקר יאמרי אני אמלוך, ומרן הקדוש קודש הקדשים רוח אפינו משיח ה' הריב"ש טוב בעת תפילת מנחה בדרך פעם אחת הכה בראשו ומרט שערו ואמר אחר כך שראה ברוח קדשו שקרוב לימי המשיח יהיה (רביעס יאק מאק) ועל ידי זה נאבדה האמונה, והקץ מתארך, וכמעט רוב צרות ורעות של ישראל בא מן זה השתררות וביטול תורה ותפלה ודרכים עקומים עקושות להיות לו דרך מעוקם, ומעקש דרכיו להתפלל שחרית ארבע שעות אחר חצות ומנחה שלשה שעות בלילה, ואשרי המדבק עצמו לצדיק אמת אשר ראשות בשמי השמים עליונים בהארות אור אין סוף.

היכל הברכה – פרשת פקודי – דף שי"ח

(א"ה עיין דברי תורה להרה"ק ממונקאטש מהד"ת א' ט"ו שהביא זאת בזה הלשון: שהבעל שם טוב ראה ברוח הקודש מה שיהיה בדורות האחרונים רביים בזה הלשון: יאק מאק (כמו שומשמין) הרבה מאוד והמה יהיה מעכבים הגאולה, עד כאן דברותיו הקדושים.

*   *   *

בשם הבעל שם טוב זי"ע

קודם ביאת המשיח יהיו רבי'ס רשעים גמורים – דוד המלך עליו השלום התפלל שהשי"ת ישמור נפשות חסידיו מהם

[ואומרים

בשם (הבעל שם טוב זי"ע) שאמר שקודם ביאת המשיח יהיה רבנים ואדמורי"ם שיהיו רשעים גמורים, ועל התמימים שלא יכרכו אחריהם חס ושלום, התפלל דוד המלך עליו השלום שומר נפשות חסידיו מיד רשעים יצילם, וד"ל]. וגם יתברכו בעולם שוטים ושקרנים שיסייעו להם הרבה מאוד.

(אשרי האיש דף מ"ט למהריא"ז מרגליות)

*   *   *

בספר ארץ החיים מביא דברים הנ"ל מהרה"ק ר' אורי מסטרעליסק זי"ע

פב)

פעם אחת התפלל בשבת קודש לפני העמוד, וכשהגיע לפסוק שומר נפשות חסידיו ומיד רשעים יצילם, אמר כמה פעמים בבכיה גדולה, אמר התפילה שאלו אותו התלמידים מה היה כוונתו בבכיה ובכפלו כמה פעמים הפסוק רבות רעות וכו', וענה בפה קדשו: אשר ראה בעיניו פקוחא שקודם ביאת הגואל יהיה מפורסמי הדור ימצא ביניהם מפורסמים שיהיו רשעים גמורים, ועל זה בכה שומר נפשות חסדיו מיד רשעים יצילם.

(ארץ החיים א' פרק ב', נדפס בספר תלמידי הבעל שם טוב הקדוש חלק כ"ד)

 מזל טוב לג' דרשות חדשות ראה להלן

חדש לימוד זוהר היומי NEW

לימוד זוהר היומי

ספר הזוהר המחולק
ללימוד יומי ל-354 ימות השנה

בלי זוהר חדש ותיקוני זוהר

"ספר זוהר היומי"
12 כרכים מפוארים

לימוד זוהר היומי
ספר הזוהר המחולק
ללימוד יומי ל-354 ימות השנה

עם זוהר חדש ותיקוני זוהר

"ספר זוהר היומי"
12 כרכים מפוארים

הקדמה לספרי "הזוהר היומי"

עניני לימוד ואמירת הזוהר ותיקונים
אפילו כשאין מבינים כלום, ובפרט לילדים קטנים

 

מלמד מרביץ לילד באמצע הבית המדרש אחר שאנס אותו,
 בגלל שהילד אמר לרבי אני הולך לספר לאבי - תדע לך המלמד הרוצח, המשחק נגמר,

כבר לא הולכים לאבא, הולכים למשטרה, ואתה תילך לבית הסוהר,

ואני יאמר - זה חליפתי, זה תמורתי, זה כפרתי, זה המלמד ילך לבית הסוהר,
 
ואני אכנס ואלך לחיים טובים ארוכים ולשלום.

 

 

 

הסיפור הנורא עם יואלי בגיהנום, ואיך שניצל מן הגיהנום, ובמקומו שמו את כל הלגלג רבנים בגיהנום!!!

יואל ווייס שנתקלקל ונאנס על יד הרבי הגדול הזה עם הבטן והזקן הגדול שהיה מלמד 40 שנה ואנס כמעט כל התלמידים שלו כל ה 40 שנה, זאת אומרת מלמד אחד אנס חשבון של 1200 תלמידים לערך, החשבון הוא אם יש לו רק 30 תלמידים חדשים כל שנה. [ואם כל חצי שנה נותנים לו תלמידים חדשים אז החשבון כפול]

אחר מאה ועשרים שנה שמכניסים את יואלי לגיהנום, סוחף את הגארטעל של הרבי שלו וצועק הוא קלקל אותי תכניסו אותו לגיהנום!!! האם יואלי צודק? תענו אתם!!!

התשובה הוא! לא רק את הרבי שלו יכניסו לגיהנום, אלא את כל הלגלג רבנים שעזרו להמאלעסטערס שיעשו את עבודתם באין מפריע ונתנו גרין לייט להרוג את רבינו נחום שליט"א, כולם ילכו ישר לגיהנום, אפילו שיש להם בטן גדול וגרטל רחב, ופעלץ גדול, אדרבה זה רק מעלה, כי בגיהנום יהיו הרבה רבנים כאלה, עולם הפוך עליונים למטה ותחתונים למעלה! - כן, שם זה עולם האמת!!!

ואני יאמר - זה חליפתי, זה תמורתי, זה כפרתי, זה הרבי ילך לגיהנום,
ואני אכנס ואלך לחיים טובים ארוכים ולשלום.

 


 

 

כאן יש לכם חנויות שמוכרים לכם מעגל סגור

זה באמת בזיל הזול

מערכת מצלמות אבטחה און-ליין כשירות מנוהל באינטרנט!

1.                             ברוכים הבאים למעגל סגור בע"מ***********Welcome to Ma`agal sagur Ltd

 - [ Translate this page ]

מעגל סגור בע. ... תקנון, |, שירות לקוחות, |, צור קשר. מעגל סגור - רחוב הושע 11 בני ברק, טלפון: 03-5703194-6, פקס: 03-5701720. אישור ניכויי מס במקור.
www.msdv.co.il/ -
Cached - Similar

2.                             פורום מצלמות אבטחה

 - [ Translate this page ]

פורום מצלמות אבטחה, תמיכה חדשות ועדכונים לתחום מצלמות אבטחה והמעגל סגור. ייעוץ, תכנון ועיצוב מערכות אבטחה. פתרון בעיות ומענה לשאלות בבחירת מצלמות אבטחה, ...
www.מעגל-סגור.com/ -
Cached - Similar

3.                             מעגל-סגור

 - [ Translate this page ]

מעגל סגור - קונים רק אצל המקצוענים ביותר. מהיבואן לצרכן חיסכון בפער תיווך ..... כרטיס מעגל סגור באינטרנט ל-4 מצלמות מקצועי ביותר(עם תוכנה ידידותית ...
www.maagal-sagur.co.il/ -
Cached - Similar

4.                             מצלמות אבטחה מעגל סגור

 - [ Translate this page ]

מצלמות אבטחה במעגל סגור, ייעוץ, תכנון, ניהול והקמת מערכות אבטחה, תמיכה ומכירת מערכות אבטחה לאנשי מקצוע ולקוחות קצה. יבוא ושיווק מצלמות אבטחה בפריסה ארצית ...
www.at-systems.co.il/ -
Cached - Similar

5.                             מערכות אבטחה - מעגל סגור

 - [ Translate this page ]

מערכות אבטחה לצילום במעגל סגור לצפייה ופיקוח על המתרחש בעסק, החל מצילום רציף למניעת גניבות ועד לפיקוח על העסקאות המתבצעות בנקודות המכירה.
www.gadot-security.info/מערכות.../מערכות_אבטחה_-_מעגל_סגור/ -
Cached - Similar

6.                             מערכות מעגל סגור - המרכז למצלמות אבטחה ומערכות DVR יבוא ושיווק 03 ...

 - [ Translate this page ]

מערכות מעגל סגור - המרכז למצלמות אבטחה ומערכות DVR יבוא ושיווק 03-5780175.
www.shop.ionet.co.il/scripts/prodList.asp?idCategory=30 -
Cached - Similar

7.                             מדריך לבחירת מצלמות אבטחה ומערכות מעגל סגור

 - [ Translate this page ]

תצפית טכנולוגיות עוסקת בשיווק תכנון וביצוע התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור מקצועיות לבית / לעסק ומתן פתרונות אבטחה מיגון ובקרה ושליטה דרך הרשת מכל מקום בעולם. ...
www.reader.co.il/.../מדריך-לבחירת-מצלמות-אבטחה-ומערכות-מעגל-סגור -
Cached - Similar

8.                             אולביז - מצלמות מעגל סגור | מרכזיות | טלפונים-מחשבים | אזעקות ...

 - [ Translate this page ]

אולביז קידום אתרים ו עסקים - מצלמות מעגל סגור | מרכזיות | טלפונים-מחשבים | אזעקות | אינטרקום | בקרות כניסה | מתח נמוך פדר תקשורת, איזור פעילות - פריסה ארצית ...
www.allbiz.co.il/business/14436/ -
Cached - Similar

  1. [DOC]

בס"ד

 - [ Translate this page ]

File Format: Microsoft Word - View as HTML
קול קאנטרי - קול חתנים מחופתם - קול הנערה. ע"ש הפסוק "וצעקה הנערה ואין מושיע לה" (דברים כב, כז). ב"ה, קול קאנטרי - טהרת ישראל גליון # 4 ...
www.klafkosher.com/KOL_COUNTRY_4.doc - Similar
More results from www.klafkosher.com »

1.                              [PDF]

ק" ח לפ " תשס תמוז - פנחס ' יום ו

 - [ Translate this page ]

File Format: PDF/Adobe Acrobat - View as HTML
קול קאנטרי. -. טהרת ישראל גליון. #. 3. KOL COUNTRY. -. [TAHARAS YISROEL [NO. 3. - HotLine Dail: 1-212-461-2778 :Send Mail To TaharasYisroel@gmail.com ...
www.klafkosher.com/KOL_COUNTRY_3.pdf - Similar

2.     www.klafkosher.com/KOL_COUNTRY_4.pdf

 - [ Translate this page ]

Similar

  1. [DOC]

בס"ד

 - [ Translate this page ]

File Format: Microsoft Word - View as HTML
קול קאנטרי. טהרת ישראל. "ירחון לחיזוק הדת". קול קאנטרי - קול חתנים מחופתם - קול הנערה ..... ב"ה, קול קאנטרי - טהרת ישראל, ערשטע-יארגאנג, ברוקלין נ.י. ...
www.klafkosher.com/KOL_COUNTRY_2.doc - Similar

[DOC]